Živto ve hvězdách: Exkluzivní rozhovor - Karel Gott
08.02.

Dojemná slova Karla Gotta: Pro fanoušky televize Nova má to nejúžasnější přání! VIDEO

Televize Nova oslavila své 25. narozeniny. Od jejích počátků se na obrazovce objevoval i největší hudebník české scény – samotný Karel Gott. Ten jí také k jubileu přišel popřát. Co vzkázal divákům? To zjistíte ve videu!

TOUHA KARLA GOTTA: Co by rád vyzkoušel? Už dnes v exkluzivní epizodě Života ve hvězdách!
aktualizováno 07.02.

Po čem Karel Gott touží? Možná ho uvidíte v některém ze svých oblíbených seriálů

Speciální epizoda lifestylového magazínu Život ve hvězdách je celá věnována ikoně českého hudební scény. Muži, který se drží na výsluní již padesát let - Karlu Gottovi. Ten se v exkluzivním rozhovor svěřil i se svou největší touhou!

Karel Gott - Život ve hvězdách
aktualizováno 06.02.

Je to tady! Televize Nova odvysílá zábavný pořad s Karlem Gottem

Speciální vysílání pořadu Život ve hvězdách bude patřit Karlu Gottovi. Diváci se tak mohou těšit na exkluzivní rozhovor i nejznámější scénky a vystoupení několikanásobného slavíka.

VIDEO: Speciální epizoda Života ve hvězdách s Karlem Gottem se blíží! Kdy ji uvidíte?
03.02.

VIDEO: Speciální epizoda Života ve hvězdách s Karlem Gottem se blíží. Co vše vás čeká a kdy?

Speciální díl lifestylové magazínu Život ve hvězdách, který bude celý věnovaný českému zpěvákovi, jehož zlato v hrdle znají i za hranicemi naší země, se blíží. Řeč je o několikanásobném zlatém Slavíkovi Karlu Gottovi. Exkluzivní rozhovor o osobním i profesním životě povede oblíbená moderátorka a hvězda televize Nova Lucie Borhyová. Kdy Karla s Lucií uvidíte? To a více zjistíte ve videu.

VIDEO: Lucka s Reyem to na vesnické tancovačce pořádně rozjeli!
aktualizováno 25.01.

VIDEO: Lucka s Reyem to na vesnické tancovačce pořádně rozjeli!

Oblíbené moderátorské duo Lucie Borhyová a Rey Koranteng se vypravilo bez ohlášení na vesnický ples. Svým příchodem oba vzbudili velkou zvědavost a ohromné nadšení místních lidí. Společně s nimi si užili příjemný večer plný jídla, pití a milých lidí. Ostatně to, jak večer probíhal, uvidíte ve videu.

Život ve hvězdách 24.1.2019
aktualizováno 24.01.

Překvapení na vesnické tancovačce: Nečekaně dorazilo oblíbené moderátorské duo televize Nova!

Moderátorská esa Lucie Borhyová a Rey Koranteng vyrazila zcela bez ohlášení na myslivecký ples do malé vesničky na Moravě. Mezi místními lidmi vzbudili obrovský ohlas a nadšení!

Život ve hvězdách - Splněný sen
30.09.

Splněný sen v zákulisí TV Nova: Pan Jiří se potkal i s moderátorskými hvězdami!

V pátém díle lifestylového magazínu Život ve hvězdách byl splněn další sen. Tentokrát to bylo panu Jiřímu, který si chtěl vyzkoušet práci v televizní technikou, se kterou pracují profesionálové. Díky pořadu tak mohl nahlédnout do zákulisí TV Nova a na celý den se stát její součástí. Navíc se potkal i s moderátorskými hvězdami, kterými jsou Lucie Borhyová a Rey Koranteng. Jak si celý den užil? Podívejte se!

Život ve hvězdách - Lucie Borhyová a Rey Koranteng
aktualizováno 27.09.

VIDEO: Lucka Borhyová a Rey Koranteng plní sen fanouškovi. Připravili pro něj nezapomenutelný zážitek!

V pořadu Život ve hvězdách se bude plnit další sen. Tentokrát přímo v TV Nova, kde nebudou chybět dvě oblíbené osobnosti – Lucie Borhyová a Rey Koranteng!