Život ve hvězdách - Splněný sen
30.09.

Splněný sen v zákulisí TV Nova: Pan Jiří se potkal i s moderátorskými hvězdami!

V pátém díle lifestylového magazínu Život ve hvězdách byl splněn další sen. Tentokrát to bylo panu Jiřímu, který si chtěl vyzkoušet práci v televizní technikou, se kterou pracují profesionálové. Díky pořadu tak mohl nahlédnout do zákulisí TV Nova a na celý den se stát její součástí. Navíc se potkal i s moderátorskými hvězdami, kterými jsou Lucie Borhyová a Rey Koranteng. Jak si celý den užil? Podívejte se!

Život ve hvězdách - Dara Rolins
aktualizováno 28.09.

EXKLUZIVNĚ: Sem se jen tak nepodíváte! Šatna Dary Rolins odhaluje svá tajemství

Dara Rolins je na nejrůznějších party pravidelným hostem i účinkujícím. Na jeden takový hvězdný večírek se sebou nyní vzala reportéry TV Nova. Zpěvačce tak mohou diváci díky televizním kamerám nakouknout do její šatny, kde se chystá na vystoupení. Jak to tam vypadá? Podívejte se na celou reportáž!

Život ve hvězdách
aktualizováno 31.08.

Petra Svoboda o zákulisí Života ve hvězdách: EMOCE A SLZY NECHYBĚLY!

Krásnou Petru Svoboda znají diváci zejména z Odpoledních Televizních novin, které již pět let úspěšně moderuje. Nyní ale zpravodajská hvězda přichází s novým dojemným pořadem Život ve hvězdách. Jak probíhaly přípravy na natáčení?

Život ve hvězdách: Petra Svoboda
aktualizováno 07.09.

ZÁKULISÍ nového pořadu Život ve hvězdách: Petra Svoboda odhalila přípravy i studio! VIDEO

Moderátorka nového pořadu Petra Svoboda prozradila, co diváky v Životě ve hvězdách čeká. Mimo to také odhalila zákulisí projektu. Jak se na něj připravovala? Podívejte se na celou reportáž!