28.2.2019
aktualizováno 28.02.

MARTA KUBIŠOVÁ otevřeně: Proč se cítí jako vyždímaný hadr?

Velký návrat Marty Kubišové! Proč se po ukončení kariéry vrací na pódia? Exkluzivní rozhovor se zpěvačkou a signatářkou Charty 77 uvidí diváci lifestylového magazínu Život ve hvězdách.

VIDEO: Dokázal Roman Vojtek překonat svůj strach z výšek?
aktualizováno 22.02.

Roman Vojtek má strach z výšek. Dokázal jej překonat a skočit na laně? VIDEO

Tentokrát přijal adrenalinovou výzvu Karla Kašáka český herec a zpěvák Roman Vojtek. Moderátor ho vylákal na hory, které má Roman rád, pak ale nastalo velké překvapení. Výzvou, kterou si pro něj přichystal, byl seskok – Bungee jumping. Překonal sympatický herec svůj strach z výšek? To zjistíte ve videu!

VIDEO: Lucka s Reyem to na vesnické tancovačce pořádně rozjeli!
aktualizováno 25.01.

VIDEO: Lucka s Reyem to na vesnické tancovačce pořádně rozjeli!

Oblíbené moderátorské duo Lucie Borhyová a Rey Koranteng se vypravilo bez ohlášení na vesnický ples. Svým příchodem oba vzbudili velkou zvědavost a ohromné nadšení místních lidí. Společně s nimi si užili příjemný večer plný jídla, pití a milých lidí. Ostatně to, jak večer probíhal, uvidíte ve videu.

Rekord v počtu podaných žalob drží v Čechách Helena Vondráčková s manželem!
aktualizováno 18.01.

Rekordmani v počtu podaných žalob: Podívejte se, jak celebrity řeší útoky na svou pověst

České celebrity v soudních sporech s médii vyhrávají statisícové až milionové částky. Rekordmany v počtu podaných žalob jsou v tuzemsku bezesporu zpěvačka Helena Vondráčková s manželem. Kdo však vysoudil nejvyšší částky? To zjistíte z videa!

DALIBOR JANDA: Ze zpěváka květinářem! Zvládl změnu povolání?
aktualizováno 17.01.

Hurikán mezi květinami: Dalibor Janda se ukázal ve zcela novém světle!

V další epizodě lifestylového magazínu Život ve hvězdách čeká na televizní diváky jedna velká proměna! Zpěvák Dalibor Janda totiž na jeden den změní povolání – stane se květinářem.

Co zajímavého se děje ve světě celebrit? To zjistíte ve videu!
19.10.

Socha Věry Špinarové je fraška! Nepoznává ji ani vlastní syn

Místo nadšení z nové busty Věry Špinarové panuje spíše rozsáhlá diskuze nad její podobou. Nepoznává ji totiž ani vlastní syn! V této reportáži navíc uvidíte i nestárnoucí představitelku Carol Foster ze seriálu Krok za krokem a také celebritu, která to přehnala s photoshopem.