Život ve hvězdách - 1
aktualizováno 15.02.

Soutěž s pořadem Život ve hvězdách: Kdo obdrží balíček kosmetiky s živým kolagenem? Tady jsou výherci!

Ve čtvrtek 14. února 2019 mohli diváci televize Nova soutěžit o balíček kosmetiky s živým kolagenem. Stačilo správně zodpovědět soutěžní otázku. Tady jsou výherci!

DVOJNÁSOBNÉ PŘEKVAPENÍ: Patrik Děrgel během plnění přání objevil část své rodiny! VIDEO
16.11.

Překvapení pro Patrika Děrgela: 90letá Helena tvrdí, že je jeho příbuzná! V zákulisí Tváře dojde k šokujícímu odhalení

Devadesátiletá paní Helena si přála zjistit, zda je či není herec Patrik Děrgel jejím příbuzným. Reportérka magazínu Život ve hvězdách Bára Divišová jí její přání splnila a domluvila setkání. A jak to celé dopadlo? Překvapený byl i Patrik! Zda došlo k rodinnému setkání, zjistíte ve videu.

Život ve hvězdách - Splněný sen
30.09.

Splněný sen v zákulisí TV Nova: Pan Jiří se potkal i s moderátorskými hvězdami!

V pátém díle lifestylového magazínu Život ve hvězdách byl splněn další sen. Tentokrát to bylo panu Jiřímu, který si chtěl vyzkoušet práci v televizní technikou, se kterou pracují profesionálové. Díky pořadu tak mohl nahlédnout do zákulisí TV Nova a na celý den se stát její součástí. Navíc se potkal i s moderátorskými hvězdami, kterými jsou Lucie Borhyová a Rey Koranteng. Jak si celý den užil? Podívejte se!

Život ve hvězdách
aktualizováno 07.09.

Petra Svoboda zve ke sledování nového pořadu: Existuje dobrý důvod, proč se dívat na Život ve hvězdách

Nový lifestylový magazín Život ve hvězdách nabídne divákům nejen porci novinek ze světa showbyznysu, ale především jedinečnou příležitost – stát se jeho součástí. Celým pořadem provede moderátorka Petra Svoboda, která se rozpovídala o tom, jak se na novou výzvu těší.

Život ve hvězdách: Petra Svoboda
aktualizováno 07.09.

ZÁKULISÍ nového pořadu Život ve hvězdách: Petra Svoboda odhalila přípravy i studio! VIDEO

Moderátorka nového pořadu Petra Svoboda prozradila, co diváky v Životě ve hvězdách čeká. Mimo to také odhalila zákulisí projektu. Jak se na něj připravovala? Podívejte se na celou reportáž!

Život ve hvězdách
aktualizováno 19.09.

ZMĚNÍ VÁM ŽIVOT: V novém lifestylovém pořadu TV Nova se budou plnit sny. Šanci máte i vy!

Podzimní čtvrtky budou na TV Nova patřit novému lifestylovému magazínu s názvem Život ve hvězdách. Diváci budou mít příležitost nejenom nahlédnout do zákulisí showbyznysu, ale hlavně se sami stát hvězdami pořadu a splnit si své sny!