VIDEO: Lucka s Reyem to na vesnické tancovačce pořádně rozjeli!
aktualizováno 25.01.

VIDEO: Lucka s Reyem to na vesnické tancovačce pořádně rozjeli!

Oblíbené moderátorské duo Lucie Borhyová a Rey Koranteng se vypravilo bez ohlášení na vesnický ples. Svým příchodem oba vzbudili velkou zvědavost a ohromné nadšení místních lidí. Společně s nimi si užili příjemný večer plný jídla, pití a milých lidí. Ostatně to, jak večer probíhal, uvidíte ve videu.

Život ve hvězdách 24.1.2019
aktualizováno 24.01.

Překvapení na vesnické tancovačce: Nečekaně dorazilo oblíbené moderátorské duo televize Nova!

Moderátorská esa Lucie Borhyová a Rey Koranteng vyrazila zcela bez ohlášení na myslivecký ples do malé vesničky na Moravě. Mezi místními lidmi vzbudili obrovský ohlas a nadšení!

Život ve hvězdách - Splněný sen
30.09.

Splněný sen v zákulisí TV Nova: Pan Jiří se potkal i s moderátorskými hvězdami!

V pátém díle lifestylového magazínu Život ve hvězdách byl splněn další sen. Tentokrát to bylo panu Jiřímu, který si chtěl vyzkoušet práci v televizní technikou, se kterou pracují profesionálové. Díky pořadu tak mohl nahlédnout do zákulisí TV Nova a na celý den se stát její součástí. Navíc se potkal i s moderátorskými hvězdami, kterými jsou Lucie Borhyová a Rey Koranteng. Jak si celý den užil? Podívejte se!

Život ve hvězdách - Lucie Borhyová a Rey Koranteng
aktualizováno 27.09.

VIDEO: Lucka Borhyová a Rey Koranteng plní sen fanouškovi. Připravili pro něj nezapomenutelný zážitek!

V pořadu Život ve hvězdách se bude plnit další sen. Tentokrát přímo v TV Nova, kde nebudou chybět dvě oblíbené osobnosti – Lucie Borhyová a Rey Koranteng!