ÚŽASNÝ SKUTEK: Zpěvák Mikolas Josef udělal radost dětem z dětského domova

Zdroj: TV Nova

Plnit přání ostatním! Právě to je jeden z cílů lifestylového magazínu Život ve hvězdách. Hlavním aktérem dnešních splněných přání bude český písničkář Mikolas Josef!

Mikolas je český zpěvák, producent a také reprezentant České republiky na Eurovision Song Contest 2018, kde se umístil jako šestý, a tím dosáhl historicky nejvyššího umístění země v této soutěži.

Další splněný sen: Natáčení videoklipu světového formátu, umělce Mikolase Josefa se zúčastnili děti z dětského domova.
Zdroj: TV Nova

Tři děti z dětského domova přišly do pražského Klementina pod záminkou, že se zúčastní exkluzivní prohlídky jedné z nejkrásnějších knihoven světa. Obrovským překvapením pro ně bylo, když mezi regály s knihami byl schovaný právě Mikolas Josef, který je knihovnou nejdříve provedl a následně je přivedl do prostor, kde čtyři dny natáčel svůj nejnovější videoklip. „Děti z dětského domova jsme vzali na natáčení klipu a byli vlastně první, kteří se toho zúčastnili!“

2Další splněný sen: Natáčení videoklipu světového formátu, umělce Mikolase Josefa se zúčastnili děti z dětského domova.
Zdroj: TV Nova

V reportáži Báry Divišové se mimo jiné dozvíte i o chystaném koncertu Mikolase. „Děti nebereme jenom na videoklip, ale bereme je také na můj první koncert, který bude 3. dubna 2018“

V další epizodě Života ve hvězdách se podíváme i do nejexkluzivnějších pražských hotelů, kde bydlely celebrity jako Michael Jackson nebo Beyoncé.


Premiérový díl Života ve hvězdách už ve čtvrtek 11. října 2018 uvidíte od 21:35 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

TV Nova