Život ve hvězdách

Z Evy a Vaška jsou milionáři! Provedli nás po svém luxusním sídle

Dechovkou si vydělali Eva a Vašek miliony a jejich Bílou orchidej zná asi každý, i když zrovna není jejich fanoušek. Teď pendlují mezi Českem a Spojenými státy, kde Eva sólově vystupuje a Vašek se vrhá do nového podnikání.

Populární pěvecké duo Eva a Vašek slaví letos 30 let na scéně. Dohromady je tehdy dala, jak sami říkají, náhoda. Seznámili se v JZD, kde tehdy Vašek hrál, a od té doby v tom jedou spolu! Za posledních osm let prodali přes milión a půl nosičů. Přesto je ale hudební akademie nikdy nepřijala mezi sebe. Oni si s tím ale hlavu nelámou a rozhodli se zkusit štěstí za velkou louží.

 

Život ve hvězdách, Eva a Vašek
Zdroj: TV Nova

Půl roku je tak pro nich domovem ČR a půl roku USA. Společně šlapou na pomyslném chodníčku slávy vstříc velkému světu! Eva jako Eva Adams a Vašek jako její věrný doprovod, technický odborník a především manžel. Od doby, kdy vymetali vesnické kulturáky, už pár let uběhlo a teď jsou z nich světáci.

Manželský pár jde zkrátka s dobou a snaží se využít veškerých svých znalostí. Spoustu věcí si tak dělají sami. Eva třeba mastruje hudbu. Sedne do křesla a vychytává detaily...

TV Nova