VIDEO: Tři děti z dětského domova na tento den nikdy nezapomenou! Jako jediní byly součástí natáčení úspěšného videoklipu Mikolase Josefa
aktualizováno 13.10.

DOKONALÉ PŘEKVAPENÍ: Mikolas Josef vzal děti z dětského domova na natáčení svého nového klipu!

Na sedmou epizodu Života ve hvězdách nikdy nezapomenou tři děti z dětského domova, kterým štáb lifestylového magazínu splnil jedno velké přání. Mohly se totiž jako jediné podívat do zákulisí natáčení nového videoklipu českého zpěváka Mikolase Josefa. Jaké byly jejich reakce, když zjistily, co je čeká? To zjistíte ve videu!

Další splněný sen: Natáčení videoklipu světového formátu, umělce Mikolase Josefa se zúčastnili děti z dětského domova.
aktualizováno 11.10.

ÚŽASNÝ SKUTEK: Zpěvák Mikolas Josef udělal radost dětem z dětského domova

Plnit přání ostatním! Právě to je jeden z cílů lifestylového magazínu Život ve hvězdách. Hlavním aktérem dnešních splněných přání bude český písničkář Mikolas Josef!

Život ve hvězdách - Radek Štěpánek
14.09.

VIDEO: Radek Štěpánek udělal radost malým žáčkům tenisu! Překvapení to bylo ohromné

Ve třetím díle Života ve hvězdách mohli diváci vidět reportáž s Radkem Štěpánkem, který navštívil malé tenisové žáčky přímo při tréninku. Ti samozřejmě nic netušili, a proto byli velmi překvapeni. Jak na příchod této tenisové legendy zareagovali? Podívejte se na video!

Život ve hvězdách - Svačina
14.09.

Jakou svačinu udělat dítěti do školy? Známé tváře mají jasno! Nechte se inspirovat

Jakou svačinu udělat dítěti do školy? To je otázka, kterou od začátku září opět řeší rodiče malých školáků. Několik známých maminek nyní prozradilo, co dětem připravují. Nechte se inspirovat Kristinou Kloubkovou, Michaelou Noskovou a Veronikou Žilkovou.

Život ve hvězdách - Radek Štěpánek
aktualizováno 19.09.

Radek Štěpánek překvapil malé hráče tenisu při tréninku: Jejich reakce vás dostanou! VIDEO

V premiérovém díle Života ve hvězdách se diváci mohou těšit na reportáž s Radkem Štěpánkem, který navštívil malé tenisové hráče při tréninku. Jak děti vnímaly přítomnost tenisové legendy?