VIDEO: U dveří fanynky zazvonil Leoš Mareš. Proč? Aby ji osobně pozval na svůj koncert!
aktualizováno 02.11.

EXKLUZIVNĚ: Leoš Mareš prozradil detaily chystaných koncertů. Bude to bomba!

Jedna ze skalních fanynek Leoše Mareše nestihla minulý rok jeho koncert, protože se jí právě narodila dcera. A tak se tým lifestylového magazínu Život ve hvězdách rozhodl, že jí její velké přání splní a u jejích dveří zazvonil sám Leoš, který ji přišel na koncert pozvat. Jak se Nikola tvářila, když otevřela a za dveřmi byl její oblíbenec? A kolik lístků na koncert Leoš nakonec rodině daroval?

Hvězda Ulice Matyáš Valenta řval na "únikovce" strachy! Dokončil nakonec hru?
aktualizováno 18.10.

VIDEO: Matyáš Valenta z Ulice řval strachy! Dostal se do děsivé situace

Matyáš Valenta spolu se svými hereckými kolegy zažil na vlastní kůži, jaké to je účastnit se strašidelné únikové hry. Kdyby se jednalo o soutěž odvahy, tak tu by Matyáš určitě nevyhrál. Byl totiž nejvyděšenějším hráčem z celé skupiny. Podařilo se mu hru dokončit? To zjistíte už dnes večer!

VIDEO: Tři děti z dětského domova na tento den nikdy nezapomenou! Jako jediní byly součástí natáčení úspěšného videoklipu Mikolase Josefa
aktualizováno 13.10.

DOKONALÉ PŘEKVAPENÍ: Mikolas Josef vzal děti z dětského domova na natáčení svého nového klipu!

Na sedmou epizodu Života ve hvězdách nikdy nezapomenou tři děti z dětského domova, kterým štáb lifestylového magazínu splnil jedno velké přání. Mohly se totiž jako jediné podívat do zákulisí natáčení nového videoklipu českého zpěváka Mikolase Josefa. Jaké byly jejich reakce, když zjistily, co je čeká? To zjistíte ve videu!

Další splněný sen: Natáčení videoklipu světového formátu, umělce Mikolase Josefa se zúčastnili děti z dětského domova.
aktualizováno 11.10.

ÚŽASNÝ SKUTEK: Zpěvák Mikolas Josef udělal radost dětem z dětského domova

Plnit přání ostatním! Právě to je jeden z cílů lifestylového magazínu Život ve hvězdách. Hlavním aktérem dnešních splněných přání bude český písničkář Mikolas Josef!

Život ve hvězdách: Matyáš Vlk
07.09.

DOJEMNÉ: Matyáš Vlk ze SuperStar si zazpíval s Markétou Konvičkovou! Jejich videoklip bere dech

Ve druhém díle nového pořadu Život ve hvězdách se reportérka Bára Divišová rozhodla se svým týmem splnit přání téměř slepému Matyáši Vlkovi, kterého mohou diváci znát také ze SuperStar 2018. Jeho velkým snem bylo setkání se zpěvačkou Markétou Konvičkovou, se kterou si zazpíval a společně spolu natočili i videoklip. Jak na tohle překvapení zareagoval? Podívejte se!

Život ve hvězdách: Matyáš Vlk a Bára Divišová
aktualizováno 19.09.

VIDEO: Účastník SuperStar si splnil díky Životu ve hvězdách velký sen! Natočil videoklip se slavnou zpěvačkou

V novém díle Života ve hvězdách uvidí diváci účastníka SuperStar 2018 Matyáše Vlka, který natočil videoklip se slavnou zpěvačkou. Jakou? Podívejte se!