DALIBOR JANDA: Ze zpěváka květinářem! Zvládl změnu povolání?
aktualizováno 17.01.

Hurikán mezi květinami: Dalibor Janda se ukázal ve zcela novém světle!

V další epizodě lifestylového magazínu Život ve hvězdách čeká na televizní diváky jedna velká proměna! Zpěvák Dalibor Janda totiž na jeden den změní povolání – stane se květinářem.

Speciální rodinný recept na vánočního kapra prozradila Míša Badinková
21.12.

Speciální rodinný recept Míši Badinkové: Podívejte se, jak připravuje nejlepšího vánočního kapra

Jak uvařit chutně a rychle kapra na štědrovečerní tabuli? To prozradila herečka Míša Badinková. Co její rodinný recept obnáší, zjistíte ve videu!

VIDEO: Bugatti Chiron ze stavebnice a jízda po obchoďáku s Janem Charouzem
21.12.

Pojízdné Bugatti postavené ze stavebnice? Podívejte se, kde si ho můžete osahat naživo!

Ve speciální epizodě společenského magazínu Život ve hvězdách viděli diváci televize Nova Bugatti Chiron složené ze stavebnice, a přesto zcela pojízdné. Jak je to možné? To zjistíte ve videu!

Soutěž s pořadem Život ve hvězdách o poukázku na nákup v hodnotě 2.500 Kč a plyšovou Maxikouli
21.12.

Soutěž s pořadem Život ve hvězdách: Kdo získává poukázku na nákup v hodnotě 2.500 Kč a plyšovou Maxikouli? Tady je výherce!

Ve čtvrtek 20. prosince 2018 mohli diváci TV Nova soutěžit o poukaz na nákup ve výši 2.500 Kč v obchodě Billa a plyšovou Maxikouli. Stačilo správně zodpovědět soutěžní otázku, která byla vyhlášena v pořadu Život ve hvězdách. Tady je výherce!

EXKLUZIVNĚ: Bude se Míša Badinková vdávat? VIDEO
aktualizováno 20.12.

EXKLUZIVNĚ: Bude se herečka Míša Badinková vdávat?

V dalším vydání lifestylového magazínu Život ve hvězdách diváci zjistí, zda se herečka Míša Badinková konečně vdá za svého dlouholetého partnera, se kterým má dvě dcery.

Život ve hvězdách: Soutěž
14.12.

Soutěž s pořadem Život ve hvězdách: Kdo obdrží vánoční sadu s kyselinou hyaluronovou? Tady jsou výherci!

Ve čtvrtek 13. prosince mohli diváci TV Nova vidět další díl lifestylového pořadu Život ve hvězdách, díky kterému mohli vyhrát vánoční sadu s kyselinou hyaluronovou značky Syncare. Stačilo správně zodpovědět soutěžní otázku. Tady jsou výherci!

Život ve hvězdách: Petra Svoboda - natáčení
14.12.

Soutěž s pořadem Život ve hvězdách: Kdo vyhrál poukaz na nákup v hodnotě 2.500 Kč a plyšovou Maxikouli? Tady je výherce!

Ve čtvrtek 13. prosince 2018 mohli diváci TV Nova soutěžit o poukaz na nákup ve výši 2.500 Kč v obchodě Billa a plyšovou Maxikouli. Stačilo správně zodpovědět soutěžní otázku, která byla vyhlášena v pořadu Život ve hvězdách. Tady je výherce!

VIDEO: Jak vypadaly přípravy na vyprodaný koncert Hanky Zagorové?
13.12.

VIDEO: Jak probíhaly přípravy na vyprodaný koncert Hanky Zagorové?

Na beznadějně vyprodaném koncertu "Haničky písničky" nechyběla celá řada známých tváří z českého showbusinessu. Na pódiu v pražské Lucerně po boku Hanky vystoupil například Petr Rezek či Karel Vágner. Jak se zpěvačka na své vystoupení připravovala?

Život ve hvězdách - 1
07.12.

Soutěž s pořadem Život ve hvězdách: Kdo obdrží dámské a pánské hodinky zn. Festina od společnosti Alza.cz? Tady jsou výherci!

Ve čtvrtek 6. prosince mohli diváci TV Nova vidět další díl lifestylového pořadu Život ve hvězdách, díky kterému mohli vyhrát dámské a pánské hodinky značky Festina. Stačilo správně zodpovědět soutěžní otázku. Tady jsou výherci!

Život ve hvězdách - 2
aktualizováno 07.12.

Soutěž s pořadem Život ve hvězdách: Kdo vyhrál poukaz na nákup v hodnotě 2.500 Kč a plyšovou Maxikouli? Tady je výherce!

Ve čtvrtek 6. prosince 2018 mohli diváci TV Nova soutěžit o poukaz na nákup ve výši 2.500 Kč v obchodě Billa a plyšovou Maxikouli. Stačilo správně zodpovědět soutěžní otázku, která byla vyhlášena v pořadu Život ve hvězdách. Tady je výherce!

EXKLUZIVNĚ: Halina Pawlowská promluvila o mužích i o nevěře!
aktualizováno 06.12.

VIDEO: Halina Pawlowská promluvila o nevěře!

Nejnovější epizoda lifestylového magazínu Život ve hvězdách přinese exkluzivní rozhovor s českou spisovatelkou Halinou Pawlowskou. Ta se moderátorce Gábině Partyšové svěřila, jak to má s muži a jakou roli v jejím životě hraje nevěra.

Život ve hvězdách: Petra Svoboda
30.11.

Soutěž s pořadem Život ve hvězdách: Kdo vyhrál sadu na bělení zubů Opalescence GO? Tady jsou výherci!

Ve čtvrtek 29. listopadu 2018 mohli diváci TV Nova soutěžit o sadu na bělení zubů Opalescence GO. Stačilo správně zodpovědět soutěžní otázku. A tady jsou výherci!