VIDEO: Medaile od jednoho z nejmocnějších mužů světa? Tou se může pochlubit Jaromír Nohavica!
10.11.

VIDEO: Jarek Nohavica před Putinem zavzpomínal na Ostravu. Poté mu zazpíval rusky!

Ostravský rodák a český bard Jaromír Nohavica převzal v honosně vyzdobeném Kremelském paláci Puškinovu medaili z rukou jednoho z nejmocnějším mužů světa Vladimira Putina. Po děkovné řeči folkový písničkář a textař v ruštině i zazpíval. A na co ve svém projevu zavzpomínal? To uvidíte ve videu!

V ROLI MÓDNÍ POLICIE BYLI DIVÁCI TV NOVA: Prezident Zeman by měl vyměnit svou choť za starší model, tenistovi Štěpánkovi nesluší brýle a Babišovi byli za hvězdy večera!
aktualizováno 02.11.

Diváci televize Nova v roli módních kritiků: Prezidentovi by vyměnili manželku! Co řekli o Babišových?

Předávání státních vyznamenání je i takovou módní přehlídkou rób české smetánky. Ovšem tentokrát byli v roli módních kritiků diváci televize Nova. Jak hodnotili oblečení nejvyšších státních představitelů, kdo v diváckých očích outfit vychytal a komu se volba oblečení nezdařila?

VIDEO: Udělování ocenění Milošem Zemanem vyvolává napříč Českem rozporuplné reakce. Kdo z hvězd je pro a kdo je proti?
aktualizováno 19.10.

Tohle by Miloš Zeman dělat neměl! Hvězdy showbyznysu se pustily do prezidenta

Ocenění hitmakera Michala Davida Milošem Zemanem vyvolává spoustu emocí napříč českým showbyznysem. Mezi tuzemskými celebritami se najdou ti, kteří s oceněním Michala souhlasí a přejí mu ho. Najdou se ale i tací, kteří s oceněním zásadně nesouhlasí. Kdo je pro a kdo naopak proti? To se dozvíte ve videu!