Soutěž s pořadem Život ve hvězdách: Podívejte se, jak vyhrát Multi volume omlazující sérum značky Syncare
aktualizováno 19.10.

Soutěž s pořadem Život ve hvězdách: Kdo obdrží Multi volume omlazující sérum značky Syncare? Tady je výherce!

V další epizodě pořadu Život ve hvězdách mohli diváci získat Multi volume omlazující sérum značky Syncare. Stačilo jen odpovědět na jednoduchou otázku! Tady je výherce!

Soutěž s pořadem Život ve hvězdách: Podívejte se, jak vyhrát poukaz v hodnotě 1.000 Kč na výrobu CeWe fotoknihy
aktualizováno 19.10.

Soutěž s pořadem Život ve hvězdách: Kdo obdrží hodnotný poukaz na výrobu CeWe fotoknihy? Tady jsou výherci!

Ve čtvrtek 18. října mohli diváci TV Nova vidět osmý díl lifestylového pořadu Život ve hvězdách, díky kterému mohli vyhrát poukaz v hodnotě 1.000 Kč na výrobu CeWe fotoknihy. Stačilo odpovědět na jednoduchou otázku. Tady jsou výherci!

Život ve hvězdách - Týnuš Třešničková
06.10.

Matka popálené youtuberky Týnuš poprvé promluvila: Jak je na tom její obličej? EXKLUZIVNÍ VIDEO

Českou youtuberku Týnuš Třešničkovou potkala tragická událost. Při ohnivé show ve vyhlášené istanbulské restauraci, kterou s přítelem navštívili, byla totiž vážně popálena a už několik dní leží na jednotce intenzivní péče. Maminka Kristýny nyní promluvila o celé situaci a také o tom, v jakém stavu její dcera je. Podívejte se na celou reportáž!

Život ve hvězdách - Splněné přání
06.10.

VIDEO: Sen se stal skutečností! Andree se díky Životu ve hvězdách změnil život

V šestém díle Života ve hvězdách splnil štáb tohoto pořadu sen Andree, která se chtěla stát modelkou. Na pomoc jí přišla Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, která mladičkou slečnu vzala na casting a poté také na galavečer Pure Model, kde se Andrea dokonce prošla po přehlídkovém mole. Tím to ale neskončilo! Podívejte se na celou reportáž, ve které uvidíte, jak se může stát sen skutečností!

Život ve hvězdách - Zákroky
aktualizováno 06.10.

Chcete vypadat o několik let mladší? Odborníci vám poradí, jak na to! VIDEO

Chcete se zbavit vrásek, vypnout kůži na obličeji anebo odstranit kruhy pod očima? Pokud ano, stačí k tomu několik jednoduchých a rychlých zákroků. Jak probíhají? Na to se podívejte ve videu!

Život ve hvězdách - Ester Ledecká
06.10.

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: Ester Ledecká prozradila, jak zvládá popularitu! VIDEO

Nejúspěšnější česká sportovkyně současnosti Ester Ledecká je opravdovou jedničkou v tom, co dělá. Za velkým úspěchem stojí ale samozřejmě i mnoho práce. Jak zvládá obrovskou popularitu? Nejen o tom promluvila v exkluzivním rozhovoru. Podívejte se!

Život ve hvězdách - Příběhy slavných
06.10.

VIDEO: Příběhy slavných, se kterými se osud nemazlil! Stačil jeden okamžik...

Měli rozjetou kariéru a sklízeli velký úspěch. Stačil jeden okamžik a jejich život se obrátil naruby. Podívejte se na příběhy slavných, se kterými se osud rozhodně nemazlil!

Život ve hvězdách - Hana Zagorová
05.10.

Hana Zagorová vydala nové album! Překvapí vás, kdo ho pokřtil

Zpěvačka Hana Zagorová vydala nové album, které pokřtila bývalá první dáma Dagmar Havlová. Nové písničky oblíbené hvězdy slaví úspěch a už nyní je album jedním z nejprodávanějších. O čem nové skladby jsou? To se dozvíte ve videu!

Život ve hvězdách - Theresa Mayová
05.10.

VIDEO: Britská premiérka není žádný suchar! Dvaašedesátiletá politička na pódiu křepčila jako zamlada

Britská premiérka Theresa Mayová se na sjezdu konzervativců dost odvázala a všem ukázala, že není žádný suchar. Na pódiu se totiž roztančila a sklidila tak dokonce ovace vestoje. Není ovšem v politice jediným člověkem, který se na veřejnosti nebojí projevit. Podívejte se na video!

Život ve hvězdách - Soutěž
aktualizováno 01.10.

Soutěž s pořadem Život ve hvězdách: Kdo obdrží dámské hodinky značky BERING? Tady je výherce!

Ve čtvrtek 27. září mohli diváci TV Nova vidět již pátý díl lifestylového pořadu Život ve hvězdách, díky kterému mohli vyhrát dámské hodinky BERING. Stačilo jen odpovědět na jednoduchou otázku. Zde je výherce!

Život ve hvězdách - Splněný sen
30.09.

Splněný sen v zákulisí TV Nova: Pan Jiří se potkal i s moderátorskými hvězdami!

V pátém díle lifestylového magazínu Život ve hvězdách byl splněn další sen. Tentokrát to bylo panu Jiřímu, který si chtěl vyzkoušet práci v televizní technikou, se kterou pracují profesionálové. Díky pořadu tak mohl nahlédnout do zákulisí TV Nova a na celý den se stát její součástí. Navíc se potkal i s moderátorskými hvězdami, kterými jsou Lucie Borhyová a Rey Koranteng. Jak si celý den užil? Podívejte se!

Život ve hvězdách - Dara Rolins
aktualizováno 28.09.

EXKLUZIVNĚ: Sem se jen tak nepodíváte! Šatna Dary Rolins odhaluje svá tajemství

Dara Rolins je na nejrůznějších party pravidelným hostem i účinkujícím. Na jeden takový hvězdný večírek se sebou nyní vzala reportéry TV Nova. Zpěvačce tak mohou diváci díky televizním kamerám nakouknout do její šatny, kde se chystá na vystoupení. Jak to tam vypadá? Podívejte se na celou reportáž!