DVOJNÁSOBNÉ PŘEKVAPENÍ: Patrik Děrgel během plnění přání objevil část své rodiny! VIDEO
16.11.

Překvapení pro Patrika Děrgela: 90letá Helena tvrdí, že je jeho příbuzná! V zákulisí Tváře dojde k šokujícímu odhalení

Devadesátiletá paní Helena si přála zjistit, zda je či není herec Patrik Děrgel jejím příbuzným. Reportérka magazínu Život ve hvězdách Bára Divišová jí její přání splnila a domluvila setkání. A jak to celé dopadlo? Překvapený byl i Patrik! Zda došlo k rodinnému setkání, zjistíte ve videu.

Život ve hvězdách - Týnuš Třešničková
06.10.

Matka popálené youtuberky Týnuš poprvé promluvila: Jak je na tom její obličej? EXKLUZIVNÍ VIDEO

Českou youtuberku Týnuš Třešničkovou potkala tragická událost. Při ohnivé show ve vyhlášené istanbulské restauraci, kterou s přítelem navštívili, byla totiž vážně popálena a už několik dní leží na jednotce intenzivní péče. Maminka Kristýny nyní promluvila o celé situaci a také o tom, v jakém stavu její dcera je. Podívejte se na celou reportáž!

Život ve hvězdách - Splněné přání
06.10.

VIDEO: Sen se stal skutečností! Andree se díky Životu ve hvězdách změnil život

V šestém díle Života ve hvězdách splnil štáb tohoto pořadu sen Andree, která se chtěla stát modelkou. Na pomoc jí přišla Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, která mladičkou slečnu vzala na casting a poté také na galavečer Pure Model, kde se Andrea dokonce prošla po přehlídkovém mole. Tím to ale neskončilo! Podívejte se na celou reportáž, ve které uvidíte, jak se může stát sen skutečností!

Život ve hvězdách - Zákroky
aktualizováno 06.10.

Chcete vypadat o několik let mladší? Odborníci vám poradí, jak na to! VIDEO

Chcete se zbavit vrásek, vypnout kůži na obličeji anebo odstranit kruhy pod očima? Pokud ano, stačí k tomu několik jednoduchých a rychlých zákroků. Jak probíhají? Na to se podívejte ve videu!

Život ve hvězdách - Ester Ledecká
06.10.

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: Ester Ledecká prozradila, jak zvládá popularitu! VIDEO

Nejúspěšnější česká sportovkyně současnosti Ester Ledecká je opravdovou jedničkou v tom, co dělá. Za velkým úspěchem stojí ale samozřejmě i mnoho práce. Jak zvládá obrovskou popularitu? Nejen o tom promluvila v exkluzivním rozhovoru. Podívejte se!

Život ve hvězdách - Příběhy slavných
06.10.

VIDEO: Příběhy slavných, se kterými se osud nemazlil! Stačil jeden okamžik...

Měli rozjetou kariéru a sklízeli velký úspěch. Stačil jeden okamžik a jejich život se obrátil naruby. Podívejte se na příběhy slavných, se kterými se osud rozhodně nemazlil!

Život ve hvězdách - Hana Zagorová
05.10.

Hana Zagorová vydala nové album! Překvapí vás, kdo ho pokřtil

Zpěvačka Hana Zagorová vydala nové album, které pokřtila bývalá první dáma Dagmar Havlová. Nové písničky oblíbené hvězdy slaví úspěch a už nyní je album jedním z nejprodávanějších. O čem nové skladby jsou? To se dozvíte ve videu!

Život ve hvězdách - Theresa Mayová
05.10.

VIDEO: Britská premiérka není žádný suchar! Dvaašedesátiletá politička na pódiu křepčila jako zamlada

Britská premiérka Theresa Mayová se na sjezdu konzervativců dost odvázala a všem ukázala, že není žádný suchar. Na pódiu se totiž roztančila a sklidila tak dokonce ovace vestoje. Není ovšem v politice jediným člověkem, který se na veřejnosti nebojí projevit. Podívejte se na video!

Život ve hvězdách - Splněný sen
30.09.

Splněný sen v zákulisí TV Nova: Pan Jiří se potkal i s moderátorskými hvězdami!

V pátém díle lifestylového magazínu Život ve hvězdách byl splněn další sen. Tentokrát to bylo panu Jiřímu, který si chtěl vyzkoušet práci v televizní technikou, se kterou pracují profesionálové. Díky pořadu tak mohl nahlédnout do zákulisí TV Nova a na celý den se stát její součástí. Navíc se potkal i s moderátorskými hvězdami, kterými jsou Lucie Borhyová a Rey Koranteng. Jak si celý den užil? Podívejte se!

Život ve hvězdách - Dara Rolins
aktualizováno 28.09.

EXKLUZIVNĚ: Sem se jen tak nepodíváte! Šatna Dary Rolins odhaluje svá tajemství

Dara Rolins je na nejrůznějších party pravidelným hostem i účinkujícím. Na jeden takový hvězdný večírek se sebou nyní vzala reportéry TV Nova. Zpěvačce tak mohou diváci díky televizním kamerám nakouknout do její šatny, kde se chystá na vystoupení. Jak to tam vypadá? Podívejte se na celou reportáž!

Život ve hvězdách - Bára Štěpánová
27.09.

VIDEO: Jak se zbavit strachu z pavouků? Hvězda Ordinace vám ukáže, jak na to!

Reportérka TV Nova Bára Divišová nesnáší pavouky. K těmto osminohým zvířátkům má velkou averzi, kterou chtěla překonat. Čekal ji proto nelehký úkol, kdy si musela po ruce nechat běhat sklípkana. K tomuto zážitku si proto pozvala známou herečku Báru Štěpánovou, která má stejnou fóbii jako ona. Podívejte se, jak to obě statečné ženy zvládly.

Život ve hvězdách - Splněné přání
14.09.

ADRENALINOVÝ SEN: Panu Petrovi splnil tým Života ve hvězdách velké přání! Byla to jízda

Ve třetí epizodě zcela nového pořadu Život ve hvězdách se reportérka Bára Divišová se svým týmem rozhodla splnit velký sen panu Petrovi, který si přál vyzkoušet nejvyšší horskou dráhu v Evropě. Společně se svou manželkou se díky tomuto magazínu podíval do jednoho z největších evropských zábavních parků, který se nachází v Polsku. Jak se mu tam líbilo? Podívejte se na celou reportáž.