Soutěž s pořadem Život ve hvězdách o poukázku na nákup v hodnotě 2.500 Kč a plyšovou Maxikouli
21.12.

Soutěž s pořadem Život ve hvězdách: Kdo získává poukázku na nákup v hodnotě 2.500 Kč a plyšovou Maxikouli? Tady je výherce!

Ve čtvrtek 20. prosince 2018 mohli diváci TV Nova soutěžit o poukaz na nákup ve výši 2.500 Kč v obchodě Billa a plyšovou Maxikouli. Stačilo správně zodpovědět soutěžní otázku, která byla vyhlášena v pořadu Život ve hvězdách. Tady je výherce!

Život ve hvězdách: Soutěž
14.12.

Soutěž s pořadem Život ve hvězdách: Kdo obdrží vánoční sadu s kyselinou hyaluronovou? Tady jsou výherci!

Ve čtvrtek 13. prosince mohli diváci TV Nova vidět další díl lifestylového pořadu Život ve hvězdách, díky kterému mohli vyhrát vánoční sadu s kyselinou hyaluronovou značky Syncare. Stačilo správně zodpovědět soutěžní otázku. Tady jsou výherci!

Život ve hvězdách: Petra Svoboda - natáčení
14.12.

Soutěž s pořadem Život ve hvězdách: Kdo vyhrál poukaz na nákup v hodnotě 2.500 Kč a plyšovou Maxikouli? Tady je výherce!

Ve čtvrtek 13. prosince 2018 mohli diváci TV Nova soutěžit o poukaz na nákup ve výši 2.500 Kč v obchodě Billa a plyšovou Maxikouli. Stačilo správně zodpovědět soutěžní otázku, která byla vyhlášena v pořadu Život ve hvězdách. Tady je výherce!

Život ve hvězdách - 1
07.12.

Soutěž s pořadem Život ve hvězdách: Kdo obdrží dámské a pánské hodinky zn. Festina od společnosti Alza.cz? Tady jsou výherci!

Ve čtvrtek 6. prosince mohli diváci TV Nova vidět další díl lifestylového pořadu Život ve hvězdách, díky kterému mohli vyhrát dámské a pánské hodinky značky Festina. Stačilo správně zodpovědět soutěžní otázku. Tady jsou výherci!

Život ve hvězdách - 2
aktualizováno 07.12.

Soutěž s pořadem Život ve hvězdách: Kdo vyhrál poukaz na nákup v hodnotě 2.500 Kč a plyšovou Maxikouli? Tady je výherce!

Ve čtvrtek 6. prosince 2018 mohli diváci TV Nova soutěžit o poukaz na nákup ve výši 2.500 Kč v obchodě Billa a plyšovou Maxikouli. Stačilo správně zodpovědět soutěžní otázku, která byla vyhlášena v pořadu Život ve hvězdách. Tady je výherce!

Život ve hvězdách: Petra Svoboda
30.11.

Soutěž s pořadem Život ve hvězdách: Kdo vyhrál sadu na bělení zubů Opalescence GO? Tady jsou výherci!

Ve čtvrtek 29. listopadu 2018 mohli diváci TV Nova soutěžit o sadu na bělení zubů Opalescence GO. Stačilo správně zodpovědět soutěžní otázku. A tady jsou výherci!

Život ve hvězdách: Soutěž
23.11.

Soutěž s pořadem Život ve hvězdách: Kdo obdrží rumový adventní kalendář od společnosti alkohol s.r.o? Tady je výherce!

Ve čtvrtek 22. listopadu 2018 mohli diváci TV Nova vyhrát rumový adventní kalendář od společnosti alkohol s.r.o. Stačilo správně zodpovědět soutěžní otázku. Tady je výherce!

Život ve hvězdách: Petra Svoboda - natáčení
23.11.

Soutěž s pořadem Život ve hvězdách: Kdo vyhrál vánoční sadu s kyselinou hyaluronovou od značky Syncare? Tady jsou výherci!

Ve čtvrtek 22. listopadu 2018 mohli diváci televize Nova v další epizodě společenského magazínu Život ve hvězdách vyhrát vánoční sadu s kyselinou hyaluronovou značky Syncare. Stačilo správně zodpovědět soutěžní otázku. Tady jsou výherci!

Soutěž s pořadem Život ve hvězdách o voucher na nákup originálních šperků Granát Turnov
16.11.

Soutěž s pořadem Život ve hvězdách: Kdo obdrží voucher na nákup originálních šperků Granát Turnov? Tady jsou výherci!

Ve čtvrtek 15. listopadu 2018 mohli diváci televize Nova v dalším díle lifestylového magazínu Život ve hvězdách vyhrát voucher na nákup originálních šperků Granát Turnov. Stačilo jen správně zodpovědět soutěžní otázku. Tady jsou výherci!

Život ve hvězdách - Petra Svoboda
09.11.

Soutěž s pořadem Život ve hvězdách: Kdo vyhrál voucher na nákup výrobků s živým kolagenem?

Ve čtvrtek 8. listopadu 2018 mohli diváci televize Nova v dalším díle lifestylového magazínu Život ve hvězdách vyhrát voucher na nákup výrobků s živým kolagenem. Stačilo správně zodpovědět soutěžní otázku. A tady jsou výherci!

Život ve hvězdách - 1
02.11.

Soutěž s pořadem Život ve hvězdách: Kdo obdrží sadu dámského a pánského parfému Karla Gotta? Tady jsou výherci!

Ve čtvrtek 1. listopadu 2018 mohli diváci televize Nova v dalším dílu pořadu Život ve hvězdách vyhrát sadu dámského a pánského parfému Karla Gotta od společnosti LR Health&Beauty Systems, s.r.o. Stačilo správně odpovědět na soutěžní otázku. A tady jsou výherci!

Život ve hvězdách: Petra Svoboda - natáčení
aktualizováno 26.10.

Soutěž s pořadem Život ve hvězdách: Kdo obdrží voucher v hodnotě 5.000 Kč na nákup vín, destilátů a dárků? Tady je výherce!

Ve čtvrtek 25. října 2018 mohli diváci televize Nova vidět další díl lifestylového magazínu Život ve hvězdách, díky kterému mohli vyhrát voucher v hodnotě 5.000 Kč na nákup vín, destilátů a dárků na www.alkohol.cz. Stačilo odpovědět na jednoduchou otázku. Zde je výherce!