PARODIE: Tohle video boří internet! V hlavní roli prezident Zeman, jako ředitel Bumbál!
14.12.

VIDEO: Harry Potter bojuje proti Zemanovi s Ovčáčkem! Podívejte se, jak tento internetový hit vznikal

Toto video obletělo během několika dní celou zemi. Parodie na Harryho Pottera, kde v hlavních rolích vystupuje prezident Zeman a premiér Babiš. Během čtyř hodin od zveřejnění videa jej vidělo přes milion lidí. Kdo za jeho tvorbou stojí a jak dlouho vznikalo? To se dozvíte z reportáže!

V ROLI MÓDNÍ POLICIE BYLI DIVÁCI TV NOVA: Prezident Zeman by měl vyměnit svou choť za starší model, tenistovi Štěpánkovi nesluší brýle a Babišovi byli za hvězdy večera!
aktualizováno 02.11.

Diváci televize Nova v roli módních kritiků: Prezidentovi by vyměnili manželku! Co řekli o Babišových?

Předávání státních vyznamenání je i takovou módní přehlídkou rób české smetánky. Ovšem tentokrát byli v roli módních kritiků diváci televize Nova. Jak hodnotili oblečení nejvyšších státních představitelů, kdo v diváckých očích outfit vychytal a komu se volba oblečení nezdařila?

VIDEO: Udělování ocenění Milošem Zemanem vyvolává napříč Českem rozporuplné reakce. Kdo z hvězd je pro a kdo je proti?
aktualizováno 19.10.

Tohle by Miloš Zeman dělat neměl! Hvězdy showbyznysu se pustily do prezidenta

Ocenění hitmakera Michala Davida Milošem Zemanem vyvolává spoustu emocí napříč českým showbyznysem. Mezi tuzemskými celebritami se najdou ti, kteří s oceněním Michala souhlasí a přejí mu ho. Najdou se ale i tací, kteří s oceněním zásadně nesouhlasí. Kdo je pro a kdo naopak proti? To se dozvíte ve videu!